В Делятині триває чергове засідання виконавчого комітету....

Дата: 09.06.2020 14:53

Розглядаються наступні питання Порядку денного:

1.Про звіт Делятинської селищної ради ОТГ про підсумки виконання селищного бюджету за І квартал 2020 року.

Доповідач: Тарас Вацик – головний спеціаліст відділу фінансів та соціально-економічного розвитку.

2.Про затвердження протоколу постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики № 8 від 12.05.2020 року про надання соціально-матеріальної допомоги жителям територіальної громади.

Доповідач: Богдан Клим’юк – селищний голова.

3.Про надання соціально-матеріальної допомоги жителям Делятинської селищної ради ОТГ.

Доповідач: Василь Юзьків – спеціаліст служби у справах дітей та соціального захисту населення.

4.Про затвердження Положення про комісію з питань захисту прав дитини та її склад.

Доповідач: Наталія Черленюк-Почтар – провідний спеціаліст служби у справах дітей та соціального захисту населення.

5.Про затвердження розпорядження селищного голови від 23 березня 2020 року № 53 «Про утворення тимчасової протиепідемічної комісії виконавчого комітету Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

Доповідач: Галина Вацик керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

6.Про затвердження розпорядження селищного голови від 16 березня 2020 року № 50 «Про внесення змін до рішення  виконавчого комітету Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади від 12 квітня 2018 року №42 «Про утворення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій».

Доповідач: Галина Вацик керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

7.Про розгляд клопотання в.о.  начальника Івано-Франківського   КЕЧ  району О. Григоренка.

Доповідач: Петро Якимець заступник селищного голови.

8.Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету селищної ради.

Доповідач: Галина Вацик – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету.

9.Про визнання таким, що втратило чинність, рішення виконавчог о комітету селищної ради від 11 червня 2019 року № 129 «Про затвердження розпорядження селищного голови №65 від 20.05.2019 р. «Про покладення обов’язків по вчиненню нотаріальних дій».

10.Про виведення   із членів  особистого  селянського   господарства    жителя    с. Заріччя, вул. Богуна, 36 Дідика Я.Л.

Доповідач: Ілона Мацків – спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

11.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку), який знаходиться за адресою: смт Делятин, вул. О. Кобилянської

Бабчук М.М.

12.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку), який  знаходиться   за  адресою:   с. Заріччя, вул. Лесі  Українки  Паньків Р.В. та відкриття погосподарського номера.

13.Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна (житловому будинку),  який   знаходиться  за   адресою:   с.  Чорні Ослави,   уч. Княжів  Чуревич П.В.  та відкриття погосподарського номера.

14.Різне.

Доповідач: Богдан Клим’юк селищний голова.