На Прикарпатті фітосанітарні інспектори розпочали обстеження посівів ячменю на встановлення ділянок, вільних від регульованих шкідливих організмів

Дата: 09.06.2020 14:35

Державні фітосанітарні інспектори Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області розпочали обстеження посівів ячменю, що призначений на експорт.

Станом на 05.06.2020 р. обстеження проведено у Галицькому районі на 17 полях площею 588 га та у Городенківському районі на 59 полях площею 2382 га.

Відібрані зразки (76 шт.) направлено для аналізу до ДУ «Івано-Франківська фітосанітарна лабораторія».

У випадку відсутності карантинних організмів та на підставі висновку  фітосанітарної експертизи фітоінспекторами буде оформлений акт обстеження посівів з подальшим присвоєнням реєстраційного номеру виробничої ділянки, вільної від карликової сажки (TilletiacontroversaKuehn) на поле, із якого буде здійснено експорт врожаю.