Відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 01.06.2020 15:15

1 червня 2020 року в приміщенні Делятинської селищної ради ОТГ відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На засіданні були присутні керівництво Делятинської ОТГ (селищний голова Б. Клим'юк, заступник голови П. Якимець, секретар ради В. Кухтарук) керівництво закладів охорони здоров’я громади (С. Ковальчишин, В. Кухтарук), в.о. старост сіл Заріччя, Чорні Ослави та с. Чорний Потік (Л. Яворська, Л. Ліскевич, В. Шовгенюк), начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту М. Гаврилюк, директор Делятинського ліцею № 2  В. Лейбюк, керівники закладів дошкільної освіти (М. Савич, У. Клим'юк) начальник Державного пожежного рятувального поста смт Делятин С. Марчук. Обговорювалися важливі питання підготовки дошкільних закладів до прийому вихованців в умовах карантину. На виконання вимог Постанови КМУ  від 20.05.2020 року № 392 «Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню на території України  гострої  респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та етапів послаблення протиепідемічних заходів» було визначено перелік першочергових питань, на які необхідно звернути увагу для визначення подальших дій.

Було вирішено:

- до 22 червня 2020 року підготувати заклади дошкільної освіти до прийому вихованців в умовах карантину;

- рекомендувати директорам закладів дошкільної освіти дотримуватися вимог , встановлених головним санітарним лікарем України.