Головне управління статистики в Івано-Франківській області області інформує: Виробництво будівельної продукції підприємствами Івано-Франківської  області у січні–березні 2020 року

Дата: 12.05.2020 17:03

Виробництво будівельної продукції підприємствами

Івано-Франківської  області у січні–березні 2020 року

Головне управління статистики інформує. У січні–березні 2020р. обсяг виробленої будівельної продукції підприємствами області склав 529,6  млн.грн або 2% загальнодержавного обсягу будівництва. За обсягом виробленої будівельної продукції Івано-Франківщина посіла 11 місце  серед регіонів України.

Індекс будівельної продукції порівняно з січнем–березнем 2019р. становив 105,8%. Зведення  будівель у січні–березні 2020р. порівняно                   з  відповідним періодом попереднього  року збільшилося  на 13,6%,  у  тому  числі житлових –  на 0,9%,  нежитлових – на 28,2%. Індекс  будівництва інженерних споруд склав 95%.

Обсяги реконструкції та технічного  переоснащення становили 43,8% від загального обсягу виробленої будівельної продукції, нового будівництва – 33,2%, ремонту (капітального і поточного) – 23%.