Вітаємо з Днем Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні!

Дата: 09.05.2020 10:15

Від усієї душі, з трепетом і повагою вітаємо з Днем Перемоги над нацизмом у Другій Світовій Війні! Світла пам'ять тим, хто загинув. Нехай жодне покоління не знатиме горя, втрат, ворожого гніту. Нехай подвиги, відвага, мужність надихають людей, а свято залишає сльози щастя і зворушливу радість у серцях, об'єднуючи душі!Хай над головою завжди було мирне небо, хай цей світ кожен день дарує тільки щастя, радість, веселі посмішки і дзвінкий дитячий сміх. Нехай відлуння війни залишаться тільки в книгах і фільмах, а шляхетні великі подвиги наших прадідів не будуть забуті, нехай наша історія продовжує розвиватися тільки на сторінках мирного часу. Бажаємо здоров'я, любові, щастя і яскравих моментів. Пам'ятаємо.....