Представниками АТ «Укргазвидобування» надано благодійну допомогу для протидії та боротьби з COVID-19.

Дата: 28.04.2020 09:57

Фото без описуФото без опису

Представники АТ «Укргазвидобування» надали благодійну допомогу для КП «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади у вигляді товарно-матеріальних цінностей для захисту медичних працівників при наданні медичної допомоги хворим, а саме:

- 1000 рукавичок латексних оглядових, нестерильних,

- 1000 захисних масок з нетканого поліпропіленового матеріалу одноразового використання,

- 50 півмасок фільтрувальних,

- 20 захисних окулярів,

- 20 стрічок для окулярів,

- 2 універсальні засоби антисептичні косметичні.

Також, благодійно надано товарно-матеріальні цінності для захисту населення за зверненням Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади:

- 1000 рукавичок латексних оглядових, нестерильних,

- 2 універсальні засоби антисептичні косметичні.

Селищний голова Делятинської селищної ради ОТГ Богдан Клим´юк та головний лікар (керівник) КП «Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації» Володимир Кухтарук висловлюють щиру подяку в.о. генерального директора АТ «Укргазвидобування» Олександру Романюку та заступнику генерального директора із земельних та соціальних питань В´ячеславу Чаусу за розуміння та надання благодійної допомоги!