Вітаємо із світлим празником Воскресіння Христового!

Дата: 18.04.2020 13:46

Шановні мешканці Делятинської ОТГ! Щиро вітаємо вас із найвеличнішим християнським святом Воскресінням Христовим!

Нехай у ваших домівках завжди панує достаток і лунає радісний сміх, хай серця повняться щирою любов’ю, а душі світяться добром. Бажаємо багатого великоднього столу, смачної паски і барвистих писанок! Хай Великодні дзвони приносять тільки благі вісті, а Господь береже вас і ваші родини, даруючи міцне здоров’я і родинний затишок!

У день Пасхи ми по-дитячому радіємо очищенню від повсякденних турбот і тіні зневіри. Так нехай всі непогожі дні залишаться за цією невидимою межею, а попереду виблискують тільки чисті, казкові вершини великих досягнень, осяяні Божою милістю!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес! Веселих свят!

З найкращими привітаннями селищний голова Богдан Клим'юк, виконавчий апарат, виконавчий комітет та депутатський корпус Делятинської селищної ради ОТГ.