Поличка добра: можеш – поклади, потребуєш – візьми!

Дата: 07.04.2020 10:16

В час епідемії та карантину багато хто опинився у складних життєвих обставинах та не має змоги придбати найелементарніше – продукти харчування. Тому в передвеликодні дні звернімося до своєї совісті і будьмо щедрими на добро і милосердя, подбаймо про тих, хто знаходиться у скруті, поділімося з нужденними, щоб світло Христового Воскресіння зігріло кожну душу, прийшло у кожен дім. Купуючи будь-які продукти харчування в магазині, кожен з покупців за власним бажанням може придбати дещо з харчів для потребуючих та нужденних людей. Зокрема це може бути чай, макарони, крупи чи борошно, печиво чи цукор, олія тощо. Відтак усі зібрані харчі розміщують у відкритий контейнер у визначеному місці, звідки усі, хто потребує можуть їх взяти.

Звертаємося до власників продуктових магазинів з проханням долучитися до акції та визначити в торговельних залах місце для «полички добра».