МОЗ інформує: станом на ранок 17 березня в Україні зареєстровано 7 лабораторно підтверджених випадки COVID-19.

Дата: 17.03.2020 12:31

Станом на ранок 17 березня в Україні зареєстровано 7 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. В Чернівецькій області – чотири випадки, Київській - два та в Житомирській – один (один летальний).

Всього з початку 2020 року до Центру громадського здоров'я надійшло 140 повідомлень про підозру на COVID-19 (7 випадки - підтверджені лабораторно, 89 – негативні, коронавірусу немає, 42  - досліджується). З початку року вірусологічна референс-лабораторія ЦГЗ протестувала близько 500 зразків на нову коронавірусну інфекцію COVID-19.

У світі було зареєстровано 182 406 випадки захворювання COVID-19, з них 79 433 осіб одужали. За межами Китаю зафіксовано 101 356  випадків у 150 країнах/територіях/регіонах.