Проведено виїзний семінар «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій» ...

Дата: 20.02.2020 14:00

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

20 лютого 2020 року  в приміщенні  Народного Дому смт Делятин  Бойчуком Л.В., заступником директора центру з навчально-методичної роботи,  та Дмитриком М.М., експертом з антикорупційного законодавства ГО «Інститут  політичної  освіти», проведено виїзний  тематичний семінар «Система електронного декларування: подання та заповнення електронних декларацій» за участю  посадових осіб селищної  ради, посадових  осіб виконавчих  органів селищної  ради  та  депутатського корпусу.

Під час семінару суб’єктів  декларування  ознайомлено із змінами, внесеними до Закону України «Про запобігання корупції» та  особливостями  заповнення нової форми  декларації  особи, уповноваженої на виконання  функцій держави  або місцевого самоврядування.

В ході семінару обговорено найбільш актуальні  проблеми, які виникають  під час подачі  декларацій, необхідність  своєчасної  подачі е-декларацій, дотримання  додаткових  заходів  фінансового  контролю, передбачених  статтею 52 Закону України «Про запобігання корупції», роз’яснено підстави притягнення до відповідальності  за несвоєчасне подання декларації, подання завідомо недостовірних відомостей  у декларації, недотримання заходів фінансового контролю, надано рекомендації при роботі з  Єдиним  державним реєстром  декларацій.