Вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні....

Дата: 20.02.2020 09:06

Вже кілька років поспіль Україна 20 лютого вшановує Героїв Революції Гідності…Цей день був внесений до календаря особливих дат згідно з Указом президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Саме в ці дні шість років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. Сьогодні у всіх церквах лунатимуть поминальні панахиди та заупокійні молитви, дзвонитимуть у дзвони на сумну згадку про трагічно полеглих Героїв України.

В Делятинській ОТГ також було вшановано пам’ять трагічно загиблих – біля каплиці Героїв Небесної Сотні в смт Делятин відбулося віче-реквієм «Герої не вмирають!». Парохами церкви Різдва Пресвятої Богородиці відслужено поминальну панахиду. За участі селищного голови Богдана Клим’юка, секретаря ради Віри Кухтарук, начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайла Гаврилюка, місцевих мешканців пам’ять героїв було вшановано хвилиною мовчання. Сумуємо разом з рідними, пам’ятаємо про Вас, вічна пам’ять і вічний спокій…. Дякуємо за найбільшу жертву – життя, які ви героїчно віддали за правду, за наше майбутнє сьогодні….