Святкуємо Стрітення Господнє і чекаємо весну!

Дата: 15.02.2020 11:46

Щиро вітаємо всіх зі світлим празником Стрітення Господнього – святом, що прославляє Богоявлення на землі, звеличує Ісуса Христа та віддає честь Пречистій Діві Марії, як Богоматері. За біблійними переказами в цей день близько  двох тисяч років тому крихітку Ісуса  матір  Божа принесла до храму, присвятивши Його для  служіння Небесному Отцеві..... В цей день у всіх церквах освячуються свічки, благодатний вогонь яких у поєднанні із щирою молитвою і розкаянням рятує від бід у родинах, грому, ураганів та стихійних лих.
З давніх-давен день Стрітення Господнє вважалося днем першої зустрічі зими з весною, зустрічі холоду і тепла. У цей день наші предки оспівували та закликали весну, раділи прийдешньому відродженню природи.
Тож з нагоди свята бажаємо всім тепла і любові, хай доброта, яка  живе у серцях сприяє відродженню духовності, порозумінню, вірі у краще майбутнє. Сімейного добробуту, родинного затишку, радісних усмішок, здоров'я, любові, миру і процвітання!
Нехай Стрітення Господнє стане символом  прийдешньої весни, тепла  та оновлення життя!