Новорічна казка "Золота рибка" на новий лад

Дата: 27.12.2019 15:17

Сьогодні в дошкільному підрозділі Делятинського ліцею ліцею № 2 під керівництвом інструктора з фізкультури (плавання) Підлипної Ольги Дмитрівни відбулася відкрита гра на воді Новорічна казка "Золота рибка" на новий лад. У дійстві брали участь 28 дітей середнього, старшого і молодшого дошкільного віку, які презентували аквааеробіку та новорічний хоровод у воді. У залі зібралися поважні гості: народний депутат України Зіновій Андрійович, голова Івано-Франківської обласної ради Олександр Сич, голова Надвірнянської райдержадміністрації Володимир Пасько, голова Делятинської ОТГ Богдан Клим"юк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської ОТГ Михайло Гаврилюк та його заступниця Руслана Дідик, директор Делятинського ліцею № 2 Василь Лейбюк та його заступниця з навчально-виховної роботи Галина Черленюк, директор Микитинецького ДНЗ "Янголятко" Івано-Франківської міськради Галина Сич. Посмішки дітей вкотре демонструють те, що за допомогою спільних зусиль, взаємодопомоги та підтримки один одного можна досягнути успіху. Делятинська громада пишається тим, що має такий, активний і цілеспрямований колектив невтомних і талановитих педагогів, які знають чого прагнуть і впевнено йдуть до своєї мети, Здорові діти - успіх майбутнього!