Відбулася чергова 19 сесія Делятинської селищної ради ОТГ...

Дата: 21.12.2019 11:36

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

20 грудня 2019 року в  Делятинській ОТГ відбулася чергова 19 сесія селищної ради ОТГ. Серед основних питань Порядку денного – найголовніше «Про селищний бюджет об’єднаної громади на 2020 рік». Більшістю депутатських голосів надважливе фінансове рішення було прийнято.

Окрім того, в ході проведення засідання  депутати розгляниули та прийняли наступні рішення:

1.Про План роботи Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2.Про затвердження Плану прийняття регуляторних актів Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

3.Про затвердження комплексної  Програми безоплатного  та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення  у Делятинській об’єднаній територіальній громаді на 2020-2024 роки.

4.Про внесення   змін до рішення селищної  ради від 10 травня 2018 р. № 135-5/2018 «Про затвердження  Положення про  порядок надання матеріальної допомоги мешканцям Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади».

5.Про затвердження Положення про порядок найменування та перейменування назв вулиць, провулків, проспектів, площ, скверів та споруд на території Делятинської об’єднаної територіальної громади.

6.Про затвердження розпоряджень селищного голови.

7.Про внесення змін до рішення селищної ради від 21 грудня 2018 року №578-12/2018 «Про селищну цільову Програму освітнього, культурного, спортивного та військово-патріотичного розвитку Делятинської селищної ради ОТГ на 2019-2021 роки».

8.Про передачу інвентаря на баланс  відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

9.Про визначення вартості харчування та встановлення розміру батьківської плати за харчування дітей в закладах освіти в 2020 році.

10.Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2018 №16-2/2018 «Про відділ освіти, культури, молоді та спорту».

11.Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу відділу освіти, культури, молоді та спорту.

12.Про здійснення бухгалтерського обліку Делятинським ліцеєм №2 Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

13.Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

14.Про внесення змін до рішення селищної ради від 28.02.2019 року № 705-13/2019 «Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Делятинський некомерційний центр первинної медико-санітарної допомоги» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

15. Ряд питань, що стосуються земельних відносин на території ОТГ.