Відбулося Громадське обговорення проєкту рішення "Про селищний бюджет Делятинської ОТГ на 2020 рік"....

Дата: 13.12.2019 10:37

12 грудня 2019 року в смт Делятин в Народному Домі відбулося громадське об

говорення проєкту рішення на чергову 19 сесію Делятинської селищної ради ОТГ «Про селищний бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік». На обговоренні були присутні: голова, заступники, секретар Делятинської селищної ради ОТГ, керуюча справами (секретар виконкому), в.о. старост, керівники структурних підрозділів селищної ради, керівники комунальних підприємств, депутати, члени виконкому, члени Громадської ради при Делятинській ОТГ та всі небайдужі, кому цікаво було долучитися до обговорення та коментарів.

Після виступу-доповіді голови Делятинської ОТГ Богдана Клим’юка детально про видатки та доходи присутнім розповів заступник селищного голови Михайло Обідняк. Основні питання, які хвилювали присутніх:

-фінансування ФК «Прут»,

-забезпечення занять у спортивному клубі кіокушинкай карате (тренер В. Яремчук),

-фінансування ГО «Спілка ветеранів та учасників АТО Делятинщини»,

-витрати на утримання апарату селищної ради,

-перерозподіл коштів між депутатськими округами,

-закупівля ламп для вуличного освітлення по смт Делятин та с. Чорний Потік,

-витрати на учнів та проблеми у інклюзивних групах (відділ освіти),

-оновлення матеріально-технічної бази в дошкільному підрозділі Делятинського ліцею № 2,

-витрати на забезпечення ліцеїв, дошкільних закладів, бібліотек, клубів тощо.

Висловлюємо щиру вдячність небайдужим мешканцям громади та всім, хто долучився до конструктивної дискусії. Всі рекомендації, пропозиції, розробки та зауваження неодмінно буде враховано при прийнятті Стратегії розвитку ОТГ та бюджету на 2020 рік.