"Всеукраїнський тиждень права" в Делятинській ОТГ

Дата: 11.12.2019 13:37

В Делятинській ОТГ в рамках відзначення «Всеукраїнського тижня права» начальником відділу з правової та кадрової роботи Делятинської ОТГ Іванною Поп’юк було проведено ряд заходів, зустрічей та обговорень проблемних питань, з якими у своїй діяльності стикаються керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств, зокрема КП « Делятинський некомерційний центр надання первинної медико-санітарної допомоги» та КП « Делятинська міська некомерційна лікарня планового лікування та реабілітації». На практиці реформу медицини та забезпечення прав людини було відображено в презентації, яку підготувала юрист КП ЦПМСД Віта Вінтоняк.

10 грудня 2019 року в Чорнопотоківському ліцеї з учнями 9 класу було проведено правовий брейн-ринг: запитання-відповіді, практичні заняття, питання на логіку, логічні ребуси. У грі брали участь дві команди – «Праволюби» та «Освітяни». Всі присутні та вболівальники мали змогу на практиці перевірити та поглибити свої  знання у сфері права і отримати задоволення від захоплюючої та цікавої гри.