Вітаємо з Всесвітнім днем футболу!

Дата: 10.12.2019 11:44

Надсилаємо щирі вітання з нагоди професійного свята для аматорів, ветеранів та професійних футболістів і просто любителів і шанувальників цього захоплюючого виду спорту!  Бажаємо вам усім: якщо грати, то красиво, якщо вболівати, то голосно, якщо прагнути, то до перемоги, якщо любити, то рідних, друзів, своє життя і, звичайно ж, футбол. Нехай крики «оле-оле» підбадьорюють ваші серця, а доля завжди дає паси удачі. Будьте щасливі і хай ваше захоплення приносить радість, позитив і нові перемоги!