Всіх, хто бажає цікаво відпочити, запрошуємо на унікальний захід "Гуцульські візерунки по-делятинськи"!!

Дата: 06.12.2019 15:26

У рамках проєкту «Зміцнюємо громади, об’єднуючи Україну» під керівництвом ГО «Молода Просвіта» за підтримки USAID, громадський простір «Імпульс» організовує унікальний і неповторний захід  під назвою «Гуцульські візерунки по-Делятинськи». Захід розпочнеться 8 грудня 2019 року о 16.00 год. в приміщенні Народного Дому смт Делятин. Програма заходу:

• модний показ українських вишиванок та кептарів делятинського типу;
  • унікальний майстерклас із зав’язування «американських» хусток;
  • дегустація давніх страв, які готували делятинські родини;
  • фотозона в гуцульському стилі;
  • можливість взяти участь у флешмобі (фото на згадку у відновлених кептарях та вишиванках делятинського типу)…. І ВСЕ ЦЕ ТА БАГАТО ІНШОГО ПІД МЕЛОДІЇ ГУЦУЛЬСЬКОГО ДЖАЗУ!!!!

Запрошуємо до участі всіх, хто бажає цікавинки, а делятинців – не самих, а з макітрою давньої родинної страви, або пляшечкою «гарячої» наливки! Об’єднуймося та підтримуймо наші, місцеві традиції, зберігаймо давню спадщину для майбутніх поколінь….