Вітаємо з Днем захисника України та Днем збройних сил!

Дата: 06.12.2019 10:43

Дорогі захисники! Прийміть щирі вітання з Днем Збройних сил України! Бажаємо вам козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, могутньої сили волі та віри у власні сили!
Сьогодні вітаємо нашу гордість і найцінніше багатство України – всіх її військовослужбовців. Ви – наші захисники, надія і опора. Ви – хранителі спокою та мирного неба над головою. Прийміть вітання з найкращими побажаннями: здоров'я, світлого настрою, успіхів на всіх фронтах!