З Днем Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2019 09:22

21 листопада українці відзначають День Гідності та Свободи на честь двох видатних подій в історії нашої країни: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).В цей день всі ми  вшановуємо  мужність і патріотизм  наших співвітчизників, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Низький уклін героям Небесної сотні, бо їхній подвиг є неоціненним для України. Сьогодні ми. українці, згадуємо про загиблих патріотів., адже пам’ять про героїв житиме вічно! А нашим громадянським обов’язком є будувати нову, процвітаючу та незалежну Українську державу.

Мирного неба над головою, єдності, благополуччя і добробуту Вам та Вашим родинам! Слава Україні!