Дата: 08.11.2019 15:38

ОГОЛОШЕННЯ

Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної громади оголошує  конкурс на заміщення вакантних посад:

• провідного спеціаліста відділу загальної, організаційної та інформаційної роботи.

Вимоги до кандидатів:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, досвід ведення ділової документації, знання комп’ютерних програм Word, Excel.

• Провідного спеціаліста відділу земельних відносин, будівництва та архітектури.

Вимоги до кандидатів:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, досвід ведення ділової документації, знання комп’ютерних програм Word, Excel.

• Провідного спеціаліста служби у справах дітей та соціального  захисту

населення.

Вимоги до кандидатів:

Повна вища освіта відповідного професійного спрямування (економічна,

юридична, соціальна) за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років (соціальна робота), вільне володіння державною мовою, досвід ведення ділової документації, знання комп’ютерних програм Word, Excel.

• Спеціаліста ІІ категорії відділу фінансів та соціально-економічного розвитку (фахівця з публічних закупівель).

Вимоги до кандидатів:

Економічна або юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра, без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, досвід ведення ділової документації, роботи з персональним комп’ютером та знання комп’ютерних програм Word, Excel.

До конкурсної  комісії подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі, у якій зазначають, що заявник ознайомився із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма 2- ПДС)  з відповідними додатками;

- 2 фотокартки  розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- копію документа, що посвідчує особу (1, 2, 11 стор.);

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобовязаних);

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України                      «Про запобігання корупції» про доходи за 2018 рік.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 78442, смт Делятин, вул. 16 Липня, 273.

Оплата праці здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування умов оплати праці працівників  апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

Додаткову  інформацію щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, а також перелік питань на іспит можна отримати на офіційному вебсайті Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади у розділі «Вакансії», або за адресою: 16 Липня, 273, смт Делятин, Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної  громади (відповідальні особи  за прийом документів начальник відділу з правової та кадрової  роботи Поп’юк Іванна Денисівна моб. тел.  0672747822, спеціаліст ІI категорії  відділу  з  правової  та  кадрової  роботи Дідик Іванна  Ігорівна моб. тел. 0977460633).

Конкурсна комісія