Триває прийом документів для участі в конкурсі на заміщення вакантних  посад

Дата: 23.10.2019 15:13

ОГОЛОШЕННЯ

Триває прийом документів для участі в конкурсі на заміщення вакантних  посад  начальника відділу з мобілізаційної роботи  та  спеціаліста ІІ категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності.

До конкурсної комісії подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, у якій зазначають, що заявник ознайомився із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння категорії;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий 2018 рік за формою та у спосіб, що встановлені Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу (1,2,11 сторінок);

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Оплата праці здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9.03.2006 р. №268 «Про упорядкування умов оплати праці працівників  апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» із змінами та доповненнями. Посадовий оклад спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності апарату Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади становить 3900.00 грн.

Додаткову інформацію щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, а також перелік питань на іспит можна отримати на офіційному вебсайті  Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади у розділі «Вакансії», або за адресою: 16 Липня, 273, смт Делятин, Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної  громади, тел. 4-34-75 (відповідальні особи за прийом документів спеціаліст ІІ категорії відділу з правової та кадрової роботи Дідик Іванна Ігорівна моб.тел – 0977460633, спеціаліст I категорії відділу з правової та кадрової роботи Пліщук Наталія Дмитрівна моб.тел. - 0685295250).

Конкурсна комісія