Нагадування про громадські обговорення

Дата: 23.10.2019 15:06

Делятинська селищна   рада об’єднаної територіальної громади нагадує, що 24 жовтня 2019 року об 11:00 год  в Народному домі  смт Делятин по вул. 16 Липня, 227 А відбудеться громадського обговорення про врахування громадських інтересів щодо розробки та погодження детальних планів територій згідно списку:

1.Черленюк Галина Харийсівна, жителька смт Делятин, вул. 16 Липня, буд. 64, кв.16, загальна площа 0,0065 гаражне будівництво.

2.Менделюк Любов Семенівна, жителька смт Делятин, вул. Любіжня 129а, загальна площа 0,1500га, для обслуговування індивідуального житлового будинку, господарської будівлі та споруд.

3.Селехман Іван Володимирович, 0,0830 га м. Ужгород, вул. Грушевського, 39/79, земельна ділянка знаходиться  у смт Делятин, вул. Погрібнич під будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

4.Оленчук Ганна Андріївна, жителька с. Чорний Потік, вул. Богдана Хмельницького, 608б, загальна площа 0,0703га  під будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.

5.Дячук Василь Миколайович, житель с. Чорний Потік, вул. Б. Хмельницького, 657, земельна ділянка загальною  площею 0,2491га під будівництво та обслуговування індивідуального житлового будинку, господарських будівель та споруд.