Вітаємо з Днем Захисника України, Днем Українського Козацтва, 77-ю річницею створення УПА, Святом Покрови Пресвятої Богородиці, а зарічанців - з храмовим святом!

Дата: 14.10.2019 11:44

Щиросердечно вітаємо всіх чоловіків-героїв, козаків, захисників України, ветеранів та воїнів АТО, воїнів УПА із Днем українського козацтва, Днем захисника України, 77-ю річницею від заснування УПА та  світлим празником Покрови Пресвятої Богородиці!

Бажаємо Вам бути завжди на висоті, підкорювати небувалі вершини, впевнено йти до своєї мрії, залишатися вірними присязі та високим моральним цінностям при будь-якому розкладі життя, сподіватися тільки на краще і вірити в свою удачу.

Мирного неба, затишку і достатку в родинах, благополуччя, любові, успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, поваги від людей, мирного неба і хай Матір Божа вас оберігає а Господь всі блага посилає!