Відбулося засідання робочої групи по написанню Стратегії розвитку Делятинської громади...

Дата: 11.10.2019 11:32

При написанні «Стратегії розвитку громади на 2019-2027 рр» одним із найважливіших питань є створення безпечних умов проживання для її мешканців.

З метою детального обговорення даного питання та написання одного із розділів Стратегії розвитку «Безпека в громаді» 9 жовтня в приміщенні Делятинської селищної ради ОТГ відбулася робоча зустріч. Серед учасників засідання були: радник з питань регіонального розвитку Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування І. Мельничук, начальник Надвірнянського РВ У ДСНС в Івано-Франківській області А. Мочерняк, начальник ДП РП смт Делятин Р. Марчук, заступник начальника Надвірнянського відділу поліції А. Іванішак, заступник селищного голови П. Якимець, секретар ради В. Кухтарук, в. о. старост с. Заріччя Л. Яворська та с. Чорні Ослави Л. Ліскевич, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту М. Гаврилюк, керівник Народного дому смт Делятин М. Івасюк, бібліотекарі, освітяни та інші члени робочої групи.

Виступили на обговоренні представники Центру політичних досліджень (м. Львів) керівник проєкту «Безпека в громадах» О. Ільків, експерт Л. Тополевська, соціолог Ю. Андрусишин.

Всі присутні мали змогу обговорити напрацьовані Центром розвитку місцевого самоврядування матеріали, детально їх обговорити та запропонувати своє бачення реалізації безпечних умов проживання для мешканців Делятинської ОТГ та практичного втілення вищевказаного проєкту.