Важлива інформація для отримання субсидій по оплаті за житлово-комунальні послуги!

Дата: 11.10.2019 09:38

Шановні користувачі житлових субсидій!

Повідомляємо, що з 1 жовтня 2019 року проводиться прийом документів на поновлення житлових субсидій на природний газ та світло на опалювальний період 2019-2020 років

Тим користувачам, в господарстві яких є зареєстровані самі пенсіонери, субсидія нараховуватиметься автоматично, а тим, кому минулого опалювального періоду нараховувались субсидії через комісію, необхідно поновити документи (каб.5, І пов. Делятинська селищна рада ОТГ).

Документи необхідні на отримання субсидії:

• відомість на субсидію (видається в селищній раді каб.4);
  • заява та декларація (заповнюється особисто заявником, для заповнення яких необхідні паспорти та коди усіх зареєстрованих членів сім’ї, дітей віком від 14-ти років ID картки, свідоцтва про народження, студентів розмір стипендії за перше півріччя 2019 р. (довідка), номер мобільного телефону, рахунок на світло та газ, стару субсидію:
  • акт від депутата, якщо хтось із зареєстрованих не проживає, не працює або здійснює догляд за перестарілими чи людьми з інвалідністю. Для тих хто не проживає за місцем реєстрації  - обов’язково  мати підтверджуючий документ з місця фактичного проживання.

Прийом документів  з понеділка по п’ятницю, крім четверга,                                    з 8.00-17.15 год.

Перерва на обід  з 12.00  до 13.00 год.