Вітаємо з прийдешнім Днем вчителя і з цієї нагоди запрошуємо на святковий концерт!

Дата: 02.10.2019 09:16

Дорогі педагоги, сіячі зерен науки і знання, прийміть щирі вітання з професійним святом з Днем вчителя! Немає завдання благороднішого, ніж давати людям знання, готувати їх до життя в суспільстві. Адже найкраща професія на землі, найвідповідальніша і найнеобхідніша для суспільства - Вчитель. Всім, що становить самі основи цивілізації, людство зобов'язане людям, які непросто володіють знаннями, але можуть донести ці знання до своїх учнів. У цей святковий день від усього серця бажаємо вам доброго здоров'я, сімейного благополуччя, слухняних і вдячних школярів, щастя та успіхів у всіх справах і починаннях! З нагоди відзначення Дня вчителя всіх запрошуємо на святковий концерт, який відбудеться 2 жовтня 2019 року в приміщенні Народного дому смт Делятин. початок о 14.00 год.