Оголошення про проведення місцевих громадських слухань

Дата: 27.09.2019 14:13

Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної громади інформує про те, що 13 жовтня 2019 року в смт Делятин о 13.00 год. в приміщенні будинку культури вул. 16 Липня № 227 А відбудуться місцеві громадські слухання, з порядком денним:

1.Розгляд питання щодо можливості встановлення обладнання мобільного зв’язку на території смт Делятин, а саме на одному з перерахованих нижче об’єктах:

-на трубі котельні поруч з Делятинським навчально-виховним комплексом по вул. 16 Липн, 113 смт Делятин;

-на трубі котельні поруч з Делятинською селищною радою;

-на даху універмагу (аналогічно з іншими мобільними операторами) по вул. 16 Липня, б. 299 смт Делятин.

(Для реєстрації яка розпочнеться о 12.30 необхідно пред’явити паспорт громадянина України).