Сьогодні у Делятинській громаді свято - урочистий концерт присвячений дню дошкілля!

Дата: 26.09.2019 16:33

З днем дошкілля вітає громада,

Усіх, хто світлом простеляє (шлях) путь,

Для кого головне в житті – Дитина,

Її освіта і духовна суть.

26 вересня 2019 року з нагоди відзначення Дня дошкілля, який цьогоріч припадає на 29 вересня 2019 року, відбувся урочистий концерт в Народному домі смт Делятин.

На свято завітали голова Делятинської селищної ради ОТГ Богдан Клим’юк, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайло Гаврилюк, керівники дошкільних закладів освіти, вихователі та педагогічні працівники дитячих садочків.

Щирими словами всіх присутніх привітав голова Делятинської об'єднаної територіальної громади Богдан Клим'юк, вручивши подяки за багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у справі виховання підростаючого покоління та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля, а саме:  колективу дошкільного підрозділу Делятинського ліцею №2, колективу Зарічанського закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золотий колосок» та колективу Делятинського закладу дошкільної освіти (ясел-садка) «Сонечко».

Також нагороджено спільними грамотами Делятинської селищної ради ОТГ та відділу освіти, культури, молоді та спорту Делятинської ОТГ педагогічнх працівників закладів дошкільної освіти Делятинської громади.

Родзинкою свята був концерт за участю дошкільнят. Діти разом з вихователями щиро вітали гостей, декламували вірші, танцювали і співали. А наприкінці подарували квіти улюбленим вихователькам...

Вітаємо всіх працівників галузі дошкільної освіти з прийдешнім святом!  Бажаємо творчої наснаги і професійних успіхів!