Відбулися Загальні збори в с. Чорні Ослави

Дата: 20.09.2019 09:13

Фото без описуФото без описуФото без опису

19 вересня 2019 року в с. Чорні Ослави Делятинської ОТГ відбулися Загальні збори мешканців села. На засіданні було розглянуто такі основні питання:

1.Обговорення питання надання в довгострокову оренду будинку «побуту»  в с. Чорні Ослави (участок Центр, 4) для здійснення релігійно-просвітницької діяльності та навчання молоді.

2.Колективна заява жителів с. Чорні Ослави по вирішенню питання підїзної дороги до осель мешканців (участок Потоки).

3.Заява гр. Козьмина Антона Васильовича по вирішенню питання підїзної дороги до осель мешканців (участок Потоки).

Всі питання , які виносилися на розгляд були детально обговорені, заслухали всіх, хто мав бажання висловитися, врахували всі пропозиції та зауваження. Після тривалої дискусії було досягнуто взаємопорозуміння.

Питання підїзної дороги по двох зверненнях (по колективній заяві та заяві гр. Козьмина А.В.) вирішено позитивно, а також рекомендовано погодити надання в довгострокову оренду будинку «побуту»  в с. Чорні Ослави (участок Центр, 4) для здійснення релігійно-просвітницької діяльності та навчання молоді. Із детальним ходом засідання можна ознайомитися , прочитавши протокол Загальних зборів, який згодом буде розміщено на офіційному вебсайті громади.