День рятівника — свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня.

Дата: 17.09.2019 08:17

Хто зробить крок у вогонь й у воду, хто всім прийде на допомогу? Звичайно ж, рятувальник! Саме цьому міцному чоловікові, у якого широту душі нічим не виміряти, ми сьогодні, в День рятівника, шлем гарячий привіт і найкращі побажання! Нехай ваше життя буде довгим і щасливим, повне справджених надій!

У той же день, коли рятувальники України відзначають своє професійне свято, православна церква вшановує ікону Божої Матері — «Неопалима купина». Саме вона є покровителькою всіх людей, чия професійна діяльність пов'язана з ризиком і порятунком життів інших людей.

Нехай на терені мужньої професії вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах і завжди оберігає вас образ Пресвятої Богородиці Неопалимої Купини, яка є покровителькою пожежників та рятувальників, і надає допомогу всім, хто потрапив у біду.

Щастя та добра вам і вашим сім’ям!