15 вересня 2019 року Делятинський ліцей № 3 відсвяткував свій 60-річний ювілей з дня заснування!

Дата: 15.09.2019 23:13
Кількість переглядів: 1928

Як і годиться, за давньою українською традицією, святковий концерт розпочався із гімну України і благословення та подарунка від отця місцевої парохії Михайла Гладиша. Щирими словами всіх присутніх привітав голова Делятинської об'єднаної територіальної громади Богдан Клим'юк, вручивши подяки за багаторічну сумлінну працю директору Володимиру Дем'янчуку та колективу ліцею, а головне -  запрезентував 11 новеньких комп'ютерів для облаштування комп'ютерного класу. Директор ліцею у своєму вітальному слові висловив щиру вдячність всім гостям та згадав усіх, хто допомагає школі розвиватися і процвітати, нагородив дипломами кращих учнів –переможців обласних та призерів  всеукраїнських конкурсів (Семчук Дарія -диплом за зайняте ІІ місце на Всеукраїнському конкурсі декоративно-прикладного мистецтва в м. Київ). Запрошений до вітального слова начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Михайло Гаврилюк наголосив, що ліцей, незважаючи на віддаленість та відмежування,  посідає І місце за рейтингом ЗНО серед усіх ліцеїв  Делятинської громади, а також вручив грамоти за особливу старанність вчителям. Лунали похвальні слова та вітання від депутатів різних рівнів, науковців, керівників закладів освіти…. У святковому концерті взяли участь відома актриса, заслужена  артистка України Олеся Пасічняк та народний аматорський вокальний ансамбль «Черлені Пацьорки». Родзинкою свята стали кілька виступів підряд зразкового танцювального дитячого ансамблю «Тропіток» під керівництвом Богдана Лавриновича. Під час святкового концерту всі присутні мали змогу додатково намилуватися чудовими витворами учнів, до уваги було представлено виставку-продаж та виставку гуртка "Студія образотворчого мистецтва". На завершення свята директор ліцею вручив подяки та почесні грамоти заслуженим педагогам, які багато років віддали роботі на освітянській ниві, залишили частину своїх люблячих сердець вдячним учням… Досвід показує, що єднання, взаємодопомога, співпраця та професіоналізм у майбутньому виховає нове покоління випускників- людей з великої літери. Бажаємо відсвяткувати ще не один ювілей, впевнено долати нові вершини, успіхів на педагогічній ниві і многая літ!