"СТОП" алкоголю та тютюну для неповнолітніх!

Дата: 03.09.2019 10:29

Велике прохання до всіх підприємців та осіб, які мають право здійснювати продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів: звертати особливу увагу на вік покупців і не допускати продажу алкогольних, слабоалкогольних та тютюнових виробів неповнолітнім особам, при виникненні сумнівів щодо віку – вимагати документ, яким підтверджується, що особа повнолітня (паспорт). Допоможемо нашим дітям зробити правильний вибір – здоровий спосіб життя!