Нагадуємо про сплату земельного податку!

Дата: 29.08.2019 09:31

До уваги мешканців громади!

Звертаємо вашу увагу на те, що протягом серпня 2019 року  власникам земельних ділянок необхідно сплатити земельний податок з фізичних та юридичних осіб. У разі несплати  - з 25 серпня 2019 року до основної суми податку автоматично додається пеня.

Дізнатися суму та реквізити для оплати можна, звернувшись у каб № 5 (відділ земельних відносин, архітектури, будівництва та ЖКГ)  Делятинської селищної ради.