Триденний тренінг для працівників відділу "Центр надання адміністративних послуг" Делятинської ОТГ завершився...

Дата: 19.07.2019 13:59

За сприяння міжнародної організації "U-LEAD з Європою" завершився трьохденний тренінг для працівників відділу "Центр надання адміністративних послуг" Делятинської селищної ради об"єднаної територіальної громади.... Учасники навчилися будувати роботу, застосовуючи європейські практики, раціонально використовувати робочий час, правильно проектувати ціль і досягати мети....Окрім того, дружня та невимушена атмосфера позитивно вплинула на взаємовідносини працівників відділу.