Стан виплати заробітної плати на підприємствах, в установах, організаціях міст і районів області станом на 1 червня 2019 року

Дата: 08.07.2019 11:23

Головне управління статистики інформує. Станом на 1 червня 2019р. заборгованість із виплати заробітної плати найманим працівникам підприємств, установ, організацій області становила 29,5 млн.грн, що складає 1,8% фонду оплати праці, нарахованого за травень 2019р.

У порівнянні з 1 травня 2019р. борг із виплати заробітної плати збільшився на 583,9 тис.грн, або на 2%. Упродовж травня заборгованість збільшилась у м.Івано-Франківську (на 378,7 тис.грн), у Тисменицькому (на 106,2 тис.грн), Косівському (на 69,8 тис.грн) та Тлумацькому (на 36,2 тис.грн) районах, м.Бурштині (на 3,1 тис.грн). Погашено борг у Снятинському районі. Сума боргу у м.Калуші залишилась на рівні 1 травня 2019р. і становила 413,6 тис.грн.

На підприємства обласного центру припадає 76,2% загальної суми заборгованості із виплати заробітної плати, Тисменицького району – 15,9%, м.Бурштина – 3,3%, Косівського району – 3%, м.Калуша – 1,4% та Тлумацького району – 0,2%. На підприємствах решти міст та районів області заборгованість із виплати заробітної плати відсутня.

Заборгованість підприємств області за рахунок бюджетних коштів станом на 1 червня 2019р. відсутня.

У структурі загальної суми заборгованості з виплати заробітної плати  в цілому по області на економічно активні підприємства припадає 25,3% суми боргу. Серед підприємств м.Бурштина, Косівського та Тлумацького районів цей показник складає 100%, Тисменицького району – 45,8%,     м.Івано-Франківська – 15,2%.

У м.Калуші вся сума заборгованості з виплати заробітної плати, у м.Івано-Франківську – 84,8% суми боргу, у Тисменицькому районі – 54,2% утворено на підприємствах, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (по області цей показник складає 74,7%).