Фестиваль "Чари купальської ночі" відбувся...

Дата: 07.07.2019 15:59

Серед мальовничих гір в с. Заріччя в урочищі "Млинівка" в ніч з 6 на 7 липня 2019 року відбувалося святкове дійство "Чари купальської ночі".... Мешканці громади та всі гості свята мали можливість поринути в атмосферу свята; давні традиції, віночки, вишиванки, запалювання купальської ватри.... Крім того було розгорнуто виїзну торгівлю та розважальні місця для дітей....Свято розпочалося виступами художніх колективів. Лунали схвальні відгуки для організаторів від кожного, хто долучився до цього феєричного дійства,  І як зазвичай годиться гостей частували  всякими смаколиками  та пампушками від зарічанських газдинь.... Як бачимо, спільними зусиллями вдалося створити феєричне дійство, котре закарбується всім учасникам у згадках про літо 2019... і ще деякі моменти на фото: