25.06.2019 року в с. Чорний Потік відбулася чергова 16 сесія Делятинської селищної ради ОТГ...

Дата: 01.07.2019 11:24

Були додатково обговорені та розглянуті наступні питання:

1.Про внесення змін до рішення селищної ради від 21.12.2018 № 569-12/2018 «Про селищний бюджет об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Доповідач: Т.Вацик- головний спеціаліст відділу фінансів, соціально-економічного розвитку, бухгалтерського обліку, звітності, інвестиційної діяльності, проектного менеджменту та господарського забезпечення.

2.Про звіт Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади про підсумки виконання селищного бюджету за І квартал 2019 року.

3.Про встановлення розміру ставки транспортного податку на території Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: П.Якимець-заступник селищного голови.

4.Про встановлення акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів на території Делятинської селищної ради

об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.

Доповідач: П.Якимець-заступник селищного голови.

5.Про внесення змін до рішення селищної ради від 28.02.2019 № 624-13/2019 «Про Програму сприяння вирішенню питань піднесення престижу військової служби, соціально-побутових і культурних проблем військовослужбовців, інформаційно-пропагандистського забезпечення, культурно-виховної і просвітницької роботи, правового виховання військовослужбовців військової частини А 1807 на 2019 рік».

Доповідач: П. Якимець-заступник селищного голови.

6.Про затвердження розпоряджень селищного голови.

Доповідач: Б. Клим’юк -селищний  голова.

7.Про внесення змін до рішення селищної ради від  30 листопада 2018 р. № 567-11/2018 «Про затвердження Положення про  Громадську  раду  при Делятинській селищній раді  об'єднаної територіальної громади» зі змінами, внесеними рішенням селищної  ради від 14.04.2019 р. № 714-14/2019.

Доповідач: І.Поп’юк- начальний відділу з правової та кадрової роботи.

8.Про створення закладу позашкільної освіти «Делятинський центр дитячої творчості» Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: М.Гаврилюк-начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту.

9.Про внесення змін у рішення селищної ради від 30.11.2018 №453-11/2018 «Про План регуляторних актів Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади на 2019 рік».

Доповідач: І. Поп’юк - начальний відділу з правової та кадрової роботи.                                                              10. Про затвердження  Регламенту Центру  надання  адміністративних послуг Делятинської селищної ради об'єднаної  територіальної громади .

Доповідач: Г. Обідняк-начальник відділу ЦНАП.

11.Про затвердження  Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ Центр надання адміністративних послуг  Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Г. Обідняк-начальник відділу ЦНАП.

12.Про встановлення ставок і пільг зі сплати земельного податку на 2020  рік.

Доповідач:В.Клим’юк-спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва, архітектури та ЖКГ.

13.Про встановлення надбавки за вислугу років голові Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади.

Доповідач: Н.Пліщук-спеціаліст І категорії відділу правової та кадрової роботи.

14.Розгляд земельних питань.

Доповідач: Л.Павлович – спеціаліст відділу земельних відносин, будівництва, архітектури та ЖКГ.

15.Різне.

Доповідач: Б.Клим’юк-селищний  голова.

За пропозицією селищного голови – наступну, чергову 17 сесію заплановано провести в с. Чорні Ослави.