Дата: 29.05.2019 16:35

Оголошення

«Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг» три штатні одиниці (територіальний  підрозділ   в  с. Заріччя –  1 од.,  віддалене   робоче   місце с. Чорні Ослави – 1 од., віддалене робоче місце  с. Чорний Потік – 1 од.).

Вимоги до кандидатів:

Базова вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра,  без вимог до стажу роботи, вільне володіння державною мовою, досвід ведення ділової документації, навики роботи з персональним комп’ютером та знання комп’ютерних програм.

До конкурсної  комісії подаються такі документи:

- заява про участь у конкурсі, у якій зазначають, що заявник ознайомився із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття та проходження служби в органах місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма 2- ПДС)  з відповідними додатками;

- 2 фотокартки  розміром 4х6 см;

- копії документів про освіту;

- копію документа, що посвідчує особу (1, 2, 11 стор.);

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка (для військовослужбовців та військовозобовязаних);

- декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України                      «Про запобігання корупції» про доходи за 2018 рік.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: 78442, смт Делятин, вул. 16 Липня, 273.

Оплата праці здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 9.03.2006 р. № 268 «Про упорядкування умов оплати праці працівників  апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів». Посадовий оклад спеціаліста відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади становить 2900,00 грн.

Додаткова  інформація щодо основних посадових обов’язків, розміру та умов оплати праці, а також перелік питань на іспит міститься на офіційному веб сайті Делятинської селищної ради об'єднаної територіальної громади у розділі «Вакансії», або за адресою: 16 Липня, 273, смт Делятин, Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної  громади, тел. (03475) 43475 (відповідальні особи  за прийом документів начальник відділу з правової та кадрової роботи Поп’юк Іванна Денисівна моб. тел. 0672747822, спеціаліст I категорії  відділу  з  правової  та  кадрової  роботи Пліщук Наталія Дмитрівна моб. тел.  0685295250).

Конкурсна комісія