ВІТАЄМО ЖІНОК З ПРИЙДЕШНІМ ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата: 10.05.2019 14:41

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним, навіть НАЙСИЛЬНІШИМ воїном, стояла жінка - його МАТИ. Материнська любов і слова, залишаються в душі людини на все життя…

Дорогі жінки! Милі МАТЕРІ!

Від щирого серця ВІТАЄМО вас зі святом - Днем матері! МАМА- це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхам своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближчої і ріднішої!

Низько вклоняємось вам, МАТЕРІ, за ваше терпіння, витримку, дивовижну мудрість та мужність, з якими ви, долаючи щоденні негаразди, зберігаєте віру у прийдешній кращий день для своїх рідних і близьких.

Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких, а кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров'я, благополуччя, душевного спокою і любові! МИРУ і затишку вашим родинам!