Вітаємо нашу громаду із здобуттям перемоги в конкурсі проектів!

Дата: 08.05.2019 13:46

Вітаємо Делятинська ОТГ, Матеївецька ОТГ, Брошнів-Осадська ОТГ, Ямницька ОТГ з перемогою у конкурсі місцевих карпатських громад.
Всього в області реалізовуватимуться 11 проектів загальною вартість понад 2 млн.грн
4 ОТГ з 7 організацій стали переможцями та будуть реалізовувати заходи спрямовані на розвиток туризму, промоцію культурної та природної спадщини Прикарпаття.
Ще 4 проекти організації переможці яких з Прикарпаття будуть виконувати заходи в рамках міжобласної співпраці Карпатського макрорегіону!

Ну що ж - шлях від оголошення Конкурсу підтримки ініціатив місцевих карпатських громад 2019 до урочистого оголошення переліку переможців пройдено. Цьогоріч це:
? 35 проектів з Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей;
?29 проектів, що реалізовуватимуться на території одного регіону, та 6 міжобласних ініціатив;
?5 районних рад, 2 міста обласного значення, 5 ОТГ, 9 (!!!) сільських рад та 14 неурядових організацій - лідерів проектів,
?22 проекти у сфері популяризації історико-культурної спадщини, 9 - у сфері туризму та 4, що мають на меті збереження природної спадщини;
?43 інституції, що впроваджуватимуть унікальні ініціативи з доданою вартістю для регіону Карпат.
Фінансування проектів відбувається за підтримки Львівська обласна радаЗакарпатська обласна рада, Івано-Франківська обласна рада, Чернівецька обласна рада, компаній ДТЕК - DTEK та ОККО.
Вітаємо переможців! Стартуємо із підписанням угод та початком реалізації проектів!!!