Спортивний майданчик з штучним покриттям в с.Чорні Ослави відкрито!

Дата: 03.05.2019 22:59

2 травня 2019 року в с.Чорні Ослави відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям. Дана подія зібрала поважних гостей і з області, і з району. На святі були присутні голова обласної ради Олександр Сич, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, начальник відділу освіти районної держадміністрації Степан Северилов, депутати районної ради та депутати ОТГ. Громада села та учні Чорноославського ліцею дуже раділи даній події, адже молодь не сидітиме за гаджетами, а займатиметься спортом на новенькому спортивному майданчику. Учні ліцею зустріли присутніх чудовими словами, піснями, танцем. Голова громади Богдан Клим’юк привітав усіх з даною подією та подякував кожному, хто долучився до будівництва даного об’єкта, особливо подякував голові обласної ради Олександру Сичу, депутатам усіх рівнів -за виділені кошти, представникам районної влади -за підготовлену документацію, підряднику за якісно виконану роботу і громаді, яка своїм ентузіазмом та наполегливістю спонукала керівництво до будівництва даного об’єкта. З обласного бюджету було виділено кошти у сумі 1322.0 тис.грн, з місцевого- 660.0 тис. грн ( інфраструктурна субвенція). Настоятель храму св. Василія Великого о. Микола Грицанюк освятив майданчик, після чого відбувся товариський матч між командами місцевої та районної влади. З результатом 3:2 перемогу здобула команда з представників місцевої влади. Всі три попадання м’ячем у ворота гостей здійснив голова громади Богдан Клим’юк. Сподіваємось, що спортивний майданчик в селі Чорні Ослави стане місцем, де зустрічатиметься не тільки молодь, але і дорослі, місцем, де формуватиметься здоровий спосіб життя, а команда дівчат Чорноославського ліцею під керівництвом учителя фізкультури Любомира Жигалюка, ентузіаста своєї справи, приноситиме славу усій Делятинській громаді!