Толока вдалася! А де були ви?

Дата: 05.04.2019 14:15

Прибрали! Долучайтеся до нас!

Сьогодні (5 квітня 2019 р.) керівництво та працівники Делятинської селищної ради ОТГ навели лад на території центрального кладовища та на березі річки Любіжнянка що на Торговиці (в центрі перед мостом) в смт  Делятин.

Всі дружно одягали рукавички, брали мішки для сміття та починали прибирати. Одні збирали сміття, інші обзрізали гілля дерев. Усе це робили спокійно, бадьоро й невимушено.

Жіноцтво виконавчого апарату Делятинської селищної ради ОТГ та працівник працівник КП "Делятинський некомерційний ЦПМСД"

Після декількох годин роботи результат не забарився – територія кладовища та берег річки сяяв чистотою та впорядкованістю.

Звертаємося до всіх мешканців громади активніше залучатися до участі у проведенні благоустрою,  формуванні екологічної культури та сприяти формуванню етичних взаємовідносин людини з довкіллям, бажання бути турботливими господарями, виховувати екологічну свідомість та естетичні почуття.

Разом ми сила!!! Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!