Благодійна акція «Будь чесним зі своєю совістю! Можеш – поклади, потребуєш – візьми»!

Дата: 23.04.2019 09:42

Шановні підприємці та всі небайдужі!

Просимо вас долучитися до благодійної акції «Будь чесним зі своєю совістю! Можеш – поклади, потребуєш – візьми», встановивши соціальні полиці або виділивши окремий кошик для продуктів чи одягу, щоб всі бажаючі змогли їх туди покласти, а ті, хто потребує, - взяти. Лк.6:38 «Давайте і дадуть вам; мірою доброю, натоптаною, струснутою й переповненою вам у подолок дадуть. Бо якою ви мірою міряєте, такою відміряють вам». Іоан Златоуст: «І сам Бог звелів давати милостиню не для того, щоб тільки насичувалися бідні, але щоб і ті, хто подають, отримували благодіяння, і - навіть більше для останніх, ніж для перших».