Крик про допомогу

Дата: 25.03.2019 14:57

Всіх небайдужих просимо долучитися до збору коштів для матері трьох дітей онкохворої мешканки смт Делятин Третьякової Тетяни Григорівни (діагноз: С-r лівоїгрудної залози, стан після комплексного лікування. Прогресування хвороби. Стан після хіміотерапевтичного лікування. Вторинне ураження в ліві надключичні та підключичні л/в, печінки. Стан після хіміотерапевтичного лікування, кл. гр. ІІ.

Вищевказана громадянка звернулася із заявою до селищної ради ОТГ, питання про суму допомоги виноситься на розгляд чергової сесії.

Ситуація дійсно безвихідна. Всіх небайдужих  просимо перераховувати кошти на рах в Приватбанку № карти 5168 7427 2214 5095.