24 берзня 2019 року відбулася пластова Хресна Дорога в с. Заріччя

Дата: 25.03.2019 08:42

24.03.2019 р. відбулася пластова Хресна дорога Івано-Франківської округи в с. Заріччя. Були писутні пластуни з Калуша, Печеніжина, Надвірної, Березівки, Саджавки, Кутів, Заріччя, а також жителі Делятинської ОТГ з Делятина, Чорних Ослав, Чорного Потоку, Заріччя. Після Хресної дороги проводився благодійний ярмарок, на якому було зібрано 9037 грн. Ці кошти буде спрямовано на потреби дітей з інвалідністю, що проживають на території ОТГ. Пластуни мали змогу відвідати  майстер-класи, де виготовляли свічки, плели браслети, розмальовували гіпсові вироби, мали розмову на катехитичну тему, а після - смачний обід. Висловлюємо щиру вдячність  всім, хто долучився до організації заходу та прийняв безпосередню участь у Хресній дорозі, всім хто провів ярмарок, всім священникам Делятинської об'єднаної територіальної громади, представникам влади, депутатам, воїнам АТО, відділу освіти, культури, молоді та спорту, вокальному ансамблю «Черлені Пацьорки», ліцеям, гімназії, дівчатам, які проводили майстер-класи. Особлива подяка отцю Мирославу, який щиро всіх прийняв!