Нові контейнери для вивезення твердих побутових відходів

Дата: 13.03.2019 14:27

Відповідно до схеми санітарної очистки селища, КП «КОМУНГОСП» Делятинської селищної ради ОТГ  розмістив 40 контейнерів для збору твердих побутових відходів в смт Делятин, які  обслуговуватимуться сміттєвозом, котрий був придбаний селищною радою ОТГ в минулому році.Це дозволить значно покращити ситуацію із вивозом ТПВ. В найближчому майбутньому планується закупівля контейнерів для роздільного збору сміття  (сортування ТПВ) та облаштування майданчиків для збору ТПВ. Велике прохання до всіх жителів  селища: СТАНЬМО, НАРЕШТІ, ЄВРОПЕЙЦЯМИ - УКЛАДАЙМО ДОГОВОРИ З КП "КОМУНГОСП" НА ВИВЕЗЕННЯ ТПВ І ВЧАСНО  ЗДІЙСНЮЄМО ОПЛАТУ ЗА НАДАНІ ПОСЛУГИ.