Про маркування російських товарів

Дата: 27.12.2018 11:24

Шановні підприємці

та суб’єкти  господарювання!

Повідомляємо вам про те, що  на 12 сесії Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади було прийняте рішення  № 582-12/2018 від 21 грудня 2018 року «Про заборону реалізації товарів, що виробляються суб’єктами господарювання  Російської Федерації на території Делятинської селищної ради  об’єднаної територіальної громади», відповідно до якого вам рекомендовано не здійснювати реалізацію товарів, що виробляються суб’єктами господарювання Російської  Федерації, та зобов’язано вас маркувати споживчі товари, вироблені в Російській Федерації, або російського походження.