Оголошення про намір передати в оренду приміщення, які знаходяться за адресою: смт Делятин, вул. 16 Липня, 112, Надвірнянського району, Івано-Франківської області Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади (площею 56,9 кв.м., та 86,

Дата: 10.12.2018 11:12

ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАМІР ПЕРЕДАТИ комунальне МАЙНО Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади В ОРЕНДУ

1. Назва об’єкта: приміщення, які знаходяться за адресою: смт Делятин, вул. 16 Липня, 112, Надвірнянського району, Івано-Франківської області Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади (площею 56,9 кв.м., та 86,9 кв.м.), для подальшого проведення навчання з підготовки водіїв транспортних засобів.

Балансоутримувач (правокористувач): Делятинський міжшкільний навчально-виробничий комбінат, власник приміщень Делятинська селищна рада об’єднаної територіальної громада.

Фізична чи юридична особа яка має намір взяти в оренду комунальне майно:

-  Товариство з обмеженою відповідальністю «Автостатус ІФ»

Умови оренди об’єкта:

-  об’єкт передається з метою проведення практичного навчання з підготовки водіїв транспортних засобів.

- розмір орендної плати буде визначено шляхом проведення розрахунку Відділом фінансів, соціально-економічного розвитку, бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення, беручи до уваги орієнтовний перелік об’єктів комунального майна Делятинської селищної ради об’єднаної територіальної громади, які можуть передаватись в оренду та звіту про незалежну оцінку майна.

- строк оренди: до 2 (два) роки 11 міс. ;

- забезпечити об’єкти (приміщення)  які здаються в оренду у належному стані;

- утримання об’єкту відповідно до діючих норм.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)