Делятинська громада визнана переможцем обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування

Дата: 06.12.2018 15:06

Відповідно до розпорядження голови Івано-Франківської обласної ради  Сича О.М. № 822-з від 27.11.2018 року, Положення про обласний конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, положень про обласні конкурси "Громада кращого довкілля", "Краща спортивна громада", "Краща етнокультурна громада", затверджених рішенням обласної ради від 09.10.2015 року № 1773-39/2015 та, враховуючи рекомендації ради та експертної комісії Конкурсу, Делятинська громада визнана переможцем обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого передбачено фінансування з обласного бюджету у розмірі 474,00 тис. грн.